Nowa Mazda3

Nowa Mazda3 to model nowej generacji, który otwiera kolejny rozdział w historii marki i przybliża ją do realizacji wizji Mazda Premium. Samochód opracowany został w oparciu o cztery filary marki:

Sztuka designu.

Wyjątkowy design Mazdy to dzieło mistrzów, którzy dzięki dziesiątkom lat doświadczenia potrafią z nieosiągalną dla najnowocześniejszej technologii intuicją i precyzją stworzyć własnymi rękoma bryłę, w której zgodnie z filozofią projektową KODO Dusza Ruchu, zaklęta zostaje istota dynamiki, widoczna w grze światła i cienia na nadwoziu. Twórcy Mazdy wierzą, że samochody z duszą mogą stworzyć wyłącznie ludzkie ręce. To dzięki ich precyzji i delikatności wnętrze Mazdy jest tak przyjazne i komfortowe.

Japoński kunszt.

Estetyka Mazdy, głęboko zakorzeniona w japońskiej tradycji, objawia się szlachetnym minimalizmem i zachwycającą precyzją każdego detalu. Istotę japońskiej sztuki stanowi ustawiczne dążenie do doskonałości i zadziwiające dla Europejczyków cierpliwość i precyzja. To dzięki nim samochody Mazdy prezentują tak idealną linię, fascynującą, dopracowaną kolorystykę oraz jakość, objawiającą się w najdrobniejszych szczegółach. Wiara w to, że twórca nadaje swojemu dziełu życie i przelewa w nie własne emocje pozwala tworzyć samochody, które tak wyraziście potrafią budzić pozytywne emocje.

Inteligentne rozwiązania.

Projektanci Mazdy od lat prezentują własne, przełomowe podejście do tworzenia samochodów. Niezależnie od aktualnych trendów w motoryzacji, stosują bezkompromisowe rozwiązania technologiczne, które pozwalają budować intuicyjną więź człowieka z pojazdem. Zaawansowana technologia jest dla nich środkiem, pozwalającym realizować filozofię Mazdy, zgodnie, z którą samochód i kierowca stale pozostają w perfekcyjnej harmonii.

Czysta przyjemność prowadzenia.

Wnętrze każdego modelu Mazdy charakteryzuje szlachetny minimalizm i dopracowana w najdrobniejszym detalu ergonomia. Dzięki nim żadne dodatkowe bodźce nie rozpraszają uwagi kierowcy, który może w pełni skupić się na prowadzeniu i czerpać z niego maksimum przyjemności. Wszystkie zastosowane rozwiązania mają sprzyjać budowaniu pełnej harmonii pomiędzy kierowcą a pojazdem. Dzięki niej prowadzenie staje się nie tylko przyjemniejsze, ale również bardziej intuicyjne i bezpieczne.

Powrót do Inspiracji